Databáze útulků, dočasek a azylů

V souvislosti s provozováním kastračního programu nás okolnosti donutily vytvořit si vlastní rešerži místních útulků, doček a azylů, abychom s nimi mohli efektivně pracovat dle námi definovaných parametrů. 

Naším cílem je vytvořit co nejaktuálnější a nejrozsáhlejší databázi, která tu kdy byla a k tomu budem potřebovat vaši součinnost a trochu toho času. V současnosti pracujeme na sbírání dat, která budeme zanášet do rozhraní, ve kterém bude vše pohodlně filtrovatelné dle podrobných kritérií tak, aby každý uživatel našel ten nejvíce suitabilní výsledek. Každý subjekt má tak možnost vytvořit si profil, na kterém bude sdílet info, které mohou vést ke zvititelnění a lepší propagaci vlastní práce.

Budeme rádi, když se do tohoto projektu s námi zapojíte. Bude to mít přínos nejen pro nás a pro vás, ale také by to mělo klientům značně zkvalitnit výběr a hledání vhodného útulku. Další výhodou je krmící program, který vznikl ve spolupráci se značkou Fortify a o kterém vás budeme dále informovat.

KasProCats - kastrační program, z.s.
www.kasprocats.cz
www.facebook.com/kaspropet/
www.facebook.com/groups/kastrace/

Data pro interní databázi KasPro

Uveďte, jestli souhlasíte se zpracováním vašich odpovědí pro interní databázi útulků na KasPro stránce

Data pro veřejnou databázi útulků

Uveďte, jestli souhlasíte se zpracováním vašich odpovědí pro veřejnou databázi útulků, kterou buduje spolek KasPro. S přesnými detaily vás budem kontaktovat dostatečně dopředu.

Název

Název záznamu. Tento název se typicky zobrazuje v přehledu záznamů nebo se používá do titulku stránky

IČ spolku

uveďte identifikační číslo organizace

Kategorie

Zaměření

Uveďte jakým zvířatům poskytujete pomoc

Kraj

Okres

Obec

Vyberte obec (veřejná položka)

Ulice

PSČ

Telefon

E-mail

Webové stránky

Facebook stránka

Uveďte facebookové stránky (veřejná položka)

Kapacita depozitu

Uveďte prosím maximální kapacitu vašeho depozitu

Adopční poplatek

Uveďte výši adopčního poplatku

Chci být zařazen do krmícího programu

V rámci krmícího programu budete od našich partnerů dostávat dle možností krmení zdarma nebo za zvýhodněné ceny.

Obrázek

Obrázek, který lze nahrát z Vašeho PC, nebo vybrat přímo z úložiště na serveru. Obrázek můžete nahrát v libovolné velikosti, systém si velikosti pro zobrazení na stránkách upraví sám.

Poznámka

Na něco jsme zapomněli? Nebo máte podnět a postřeh? Napište nám ho sem. Nebo rovnou volejte na 776192783Informace o tom, jak chráníme vaše osobní údaje, naleznete v našich pravidlech ochrany osobních údajů